» تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است .
مقاله ترجمه شده وضعیت فعلی و آیندهFTTX فرزاد 1396/10/05 دسته بندی : مهندسی کامپیوتر 0

چکیده

در پایان سال 2007، 29 میلیون  مشترک از خدمات عرضه شده توسط تجهیزات FTTX استفاده کردند. در سال 2012 رشد به بیش از 100 میلیون مشترک رسید. در این مقاله ،به بررسی وضعیت فعلیFTTX و تجزیه و تحلیل آنچه در مناطق مختلف از جهان در حال  وقوع است،پرداخته شده است.

تعداد صفحات فارسی : 15

تعداد صفحات انگلیسی : 6 صفحه 

سال انتشار : 2009

وضعیت فعلی و آیندهFTTX

چکیده

در پایان سال 2007، 29 میلیون  مشترک از خدمات عرضه شده توسط تجهیزات FTTX استفاده کردند. در سال 2012 رشد به بیش از 100 میلیون مشترک رسید. در این مقاله ،به بررسی وضعیت فعلیFTTX و تجزیه و تحلیل آنچه در مناطق مختلف از جهان در حال  وقوع است،پرداخته شده است. ما وضعیت FTTX را از نظر رشد و انواع محصولات FTTX در آینده مورد بررسی قرار خواهیم داد.

مقدمه:

از محرک های اصلی برای استقرار فیبر،(FTTX)X خدمات زیرساخت های پیشرفته چندرسانه ای(از جمله  پروفیل اینترنتی تلویزیونی[IPTV]،تلویزیون با کیفیت بالا [HDTv] و تقاضای ویدئو[VOD] استفاده می شود. نرخ بیت دسترسی به اینترنت(50-100mb/s) فوق العاده بالا است و شرکت های بزرگ از برنامه های کاربردی پهنای باند مانند ویدئو کنفرانس میزبانی صدا از طریق آی پی(VOIP)، و IP مجازی شبکه های خصوصی (VPNS) استفاده می کنند. خدمات ویدئویی از جمله استقرار شبکه های نوری منفعل (PON)، سرمایه گذاری در بخش فرکانس های رادیویی به ویدئویی(RF) برای کوتاه مدت  و افزایش پهنای باند در شبکه داده ها باید برای پشتیبانی از ویدئو IPدر درازمدت  استفاده کنند. به نظر می رسد شرکت  ارتباط از راه دور(مخابراتی) و ارائه دهندگان کابل برروی 100مگابایت بر ثانیه به عنوان هدف فعلی برای حل و فصل مصرف کننده برای نرخ بالا در کسب و  کار استفاده می کنند.(1.6b/s)

چکیده انگلیسی
By the end of 2007, there were 29 million
subscribers to services supplied by FTTx equipment,
and by 2012, it is expected the number will
grow
to over 100 million subscribers. In this
paper,
we review the current status of FTTx and
analyze
what is taking place in different regions
of
the world. We view the future for FTTx in
terms
of growth and the types of FTTx products
we
might see.
INTRODUCTION


خرید و دانلود | 9,500 تومان
گزارش تخلف به پلیس سایت
مطالب مرتبط