» تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است .
ترجمه ستفاده از تکنیک های بهینه سازی زنجیره تامین برای برنامه ریزی نیروی کار. فرزاد 1396/10/05 دسته بندی : فنی و مهندسی 0

چکیده فارسی

بخشی از تحقیقات IBM ،توسعه ظرفیت برنامه ریزی منابع بهینه سازی RCP را برای حمایت از برنامه مدیریت نیروی کار در IBM را انجام داد.RCP یک تکنیک مدیریت زنجیره تامین برای این مشکل است که در آن برنامه ریزی IBM برای نیروی کار ماهر، برای برآوردن تعهدات خدماتی مانند مشاوره، توسعه برنامه یا پشتیبانی اعمال می شود. 

تعداد صفحات فارسی : 23

تعداد صفحات انگلیسی : 11

سال انتشار : 2007

چکیده فارسی

بخشی از تحقیقات IBM ،توسعه ظرفیت برنامه ریزی منابع بهینه سازی RCP را برای حمایت از برنامه مدیریت نیروی کار در IBM را انجام داد.RCP یک تکنیک مدیریت زنجیره تامین برای این مشکل است که در آن برنامه ریزی IBM برای نیروی کار ماهر، برای برآوردن تعهدات خدماتی مانند مشاوره، توسعه برنامه یا پشتیبانی اعمال می شود. این مقاله دو مدل ICP را برای حل هر یک از آنها ارائه می کند. همچنین انگیزه برای استفاده از یک رویکرد نسبت به دیگری را توصیف  می کنیم. مدل ساخته شده با استفاده از مدل فنی واتسون بوده است، که متشکل از یک زنجیره تامین و تحلیل گر برای تجزیه و تحلیل و برنامه سازی و روابط برنامه نویسی کاربری API برای توسعه یک راه حل می باشد. مدل هایی که ارائه نمودیم شامل حل دو مسئله برنامه ریزی منابع،  و تجزیه و تحلیل و برنامه ریزی عملکرد برنامه است. تجزیه و تحلیل با برنامه ریزی اولیهMRP است که در آن کمبودها و افراط ها از منابع بر اساس تقاضای مورد انتظار تامین می شود. هدف از این برنامه ریزی تامین منابع اقدامات به منظور پر کردن شکاف و کاهش آن است. این تجزیه و تحلیل در حال حاضر در سیستم خدماتی شرکتIBM مستقر بوده و گزارشی در مورد این شکاف ها و پرسنل ارائه می دهد.

تکنیک های بهینه سازی زنجیره تامین به صورت طولانی در یک مدل رفتاری زنجیره تامین،  به منظور اجازه برای برنامه ریزی بهتر و بهبود سودآوری و بهره وری استفاده شده است.

 

بخشی از ترجمه مقدمه

با مدل سازی  دقیق از چگونگی شرایط، در نهایت مواد خام می تواند به محصول نهایی تبدیل شود و می تواند این بینش را به وجود آورد که کمبود بالقوه در مواد خام، ناتوانی را در تقاضای پیش بینی شده و دیگر مشکلات را داشته باشد. مدل زنجیره تامین می تواند شامل هزینه ها، فرصت تعویض، و زمان بین ارسال سفارش به تامین کننده و ایجاد نظم، محدودیت در ظرفیت تولید و سایر عوامل مرتبط باشد. بخش از این ماموریت از مدیریت نیروی کار ابتکاری WMI در IBM استفاده شود که همان نوع از تجزیه تحلیل را در تامین منابع انسانی دارد. با توجه به شرکتIBM،WMI یک سری از استراتژی ، سیاست ها، فرایندها و ابزار را دارد که قادر به مستقر کردن نیروی کار مطلوب موجود بر اساس یک پایه از یادگیری را داشته باشد. مدل بهتری از این فرایند در خدمات منابع انسانی مورد نیاز در آنها انجام می شود. و امید داریم مزایای مشابهی را پیدا کنیم. در بسیاری از کسب و کار امروزی از جمله در شرکتIBM انسان ها جزء مهمترین قسمت از تولید بوده و بخش هزینه بر از زنجیره تامین می باشند. و آن مهم، برای بهینه سازی استفاده از سرمایه انسانی است. برنامه ریزی منابع RCP و بهینه سازی اجازه می دهد تا چارچوب قابل انعطاف در مدل زنجیره تامین منابع انسانی توسعه یابد. در حالی که برنامه خطی و دیگر تکنیک ریاضی برای برخی از زمان ها در تولید برنامه پرسنل مانند مراکز تماس استفاده شده است، کاربرد واقعی تکنیک های بهینه سازی در محیط برنامه ریزی نیروی کار کمتر معمول بوده، اگر چه ارزش بالقوه را می شناسد. بخشی از زنجیره مدل سازی منابع انسانی ایجاد شده براساس گروهی از شرایط BOM برای ارائه خدمات است، که شبیه به طرحی از مواد در در فرایند تولیدات یک طرح از مواد را به سادگی مشخص می کند که چگونه محصول نهایی یا یک جزء در محصول نهایی از مجموعه ای از قسمت ها و ظرفیت ها مانند شده است. برای مثال در سناریو تولید، یک جزء خاص ممکن است از مجموعه ای از خرده مولفه ساخته شود و آن نیاز به تعداد ساعت کافی برای مونتاژ را دارد. اجزایی که در مدت زمانی مورد استفاده قرار نمی گیرند، در مدت زمان های بعدی در دسترس خواهند بود.اگرچه همان ظرفیت را دارند. طرحی از مواد ممکن است شامل اطلاعاتی در مورد مقدار مورد نیاز از آن ، زمان تولید آن، فرصت تعویض و یا تنظیمات دیگر و دیگر ملاحظات مرتبط می باشد. در زنجیره تامین منابع انسانی، طرح مواد به طور معمول بر اساس مقدار پرسنل ماهر مورد نیاز به منظور تکمیل خدماتی بوده که همراه با اطلاعاتی در مورد تعامل زمان آنها مشخص می شود. به عنوان مثال، برای درگیری طولانی، مهارت های مختلف ممکن است در مراحل مختلف مورد نیاز قرار گیرد. به طور مشابه در طرحی از مواد محاسبه محصول مشخص می کند که چه محصولی توسط عامل خاص تولید شود. در زنجیره تامین تولید ممکن است مجموعه ای از اجزا را داشته باشد.

چکیده لاتین

The IBM Research Division has developed the Resource Capacity Planning (RCP) Optimizer to support the Workforce Management Initiative (WMI) of IBM. RCP applies supply chain management techniques to the problem of planning the needs of IBM for skilled labor in order to satisfy service engagements, such as consulting, application development, or customer support. This paper describes two RCP models and presents two approaches to solving each of them. We also describe the motivation for using one approach over another. The models are built using the Watson Implosion Technology toolkit, which consists of a supply chain model, solvers for analysis and optimization, and an Application Programming Interface (API) for developing a solution. The models that we built solve two core resource planning problems, gap/glut analysis and resource action planning. The gap/glut analysis is similar to material requirements planning (MRP), in which shortages (gaps) and excesses (gluts) of resources are determined on the basis of expected demand. The goal of the resource action planning problem is to determine what resource actions to take in order to fill the gaps and reduce the gluts. The gap/glut analysis engine is currently deployed within the IBM service organization to report gaps and gluts in personnel.


خرید و دانلود | 5,500 تومان
گزارش تخلف به پلیس سایت
مطالب مرتبط