» تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است .
مقاله نهان کاوی فعال در حوزه تبدیل نهان نگاری، بر اساس آنالیز اجزای پراکنده فرزاد 1396/10/08 دسته بندی : مهندسی کامپیوتر 0

چکیده

این مقاله یک روش نهان کاوی فعال جدید را برای تبدیل دامنه های نهان نگاری شده ارائه می کند. بسیاری از تکنیک های نهان کاوی متمرکز بر تشخیص وجود یا عدم وجود پیام مخفی در یک پوشش، به صورت غیر فعال می باشد، اما در برخی موارد نیاز به استخراج یا برآورد یک پیام پنهان داریم. با وجود اهمیت پیام، تحقیقات کمی در این زمینه انجام شده است.

تعداد صفحات ترجمه : 23

سال انتشار : 2015

 

عنوان اصلی مقاله :   Active Steganalysis of Transform Domain Steganography Based on Sparse Component Analysis
ترجمه فارسی عنوان :نهان کاوی فعال در حوزه تبدیل نهان نگاری، بر اساس آنالیز اجزای پراکنده

تعداد صفحات انگلیسی: ۱۰ صفحه

تعداد صفحات ترجمه : ۲۳ صفحه

نهان کاوی فعال در حوزه تبدیل نهان نگاری، بر اساس آنالیز اجزای پراکنده

چکیده

این مقاله یک روش نهان کاوی فعال جدید را برای تبدیل دامنه های نهان نگاری شده ارائه می کند. بسیاری از تکنیک های نهان کاوی متمرکز بر تشخیص وجود یا عدم وجود پیام مخفی در یک پوشش، به صورت غیر فعال می باشد، اما در برخی موارد نیاز به استخراج یا برآورد یک پیام پنهان داریم. با وجود اهمیت پیام، تحقیقات کمی در این زمینه انجام شده است. در این مطالعه روش نهان کاوی جدید بر اساس روش آنالیز پراکنده (SCA) ارائه شده است. در اینجا، میزان پوشش تصویر پیام پنهان شده در آن، برای استخراج پیام مخفی از تصویر استفاده می شود. در روش ما، تبدیل پنهان نگاری با یک دامنه ریاضی به صورت ترکیب فعلی از منابع پراکنده نهان کاوی فعال می تواند به عنوان مشکل در (SCA) ارائه شود.امکان حل مسئله (SCA) با استفاده از روش برنامه ریزی خطی تایید می شود و سپس الگوریتم ارائه می شود که برای کاهش هزینه محاسباتی نهان کاوی بوده و دقت و صحت خود را حفظ می کند. دقت و صحت روش در آزمایش های مختلف بر روی انواع روش های پنهان نگاری تایید شده است.  در این آزمایش،  این روش با کاهش میزان خطا نسبت به روش نهان کاوی فعال موجود در تحقیقات قبلی، باعث کاهش هزینه محاسباتی می شود.

——————————————-

 


خرید و دانلود | 9,300 تومان
گزارش تخلف به پلیس سایت
مطالب مرتبط