» تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است .
مقاله استفاده از FRP به عنوان تقویت کننده جاسازی شده در بتن فرزاد 1396/10/08 دسته بندی : مهندسی عمران 1

چکیده

افزایش استفاده از FRP در ساخت و سازهای ساختمان تا حد زیادی برای دوام بخشیدن به سازه های فولادی دیده می شود که جزء برنامه های کاربردی شدید شرایط زیست محیطی است. به کارگیری FRP به عنوان تقویت کننده  های جاسازی شده در سازه جدید بوده و با این حال،بسیار کندتر از برنامه های دیگر پیش می رود. 

تعداد صفحات ترجمه : 30

سال انتشار : 2014

چکیده

افزایش استفاده از FRP در ساخت و سازهای ساختمان تا حد زیادی برای دوام بخشیدن به سازه های فولادی دیده می شود که جزء برنامه های کاربردی شدید شرایط زیست محیطی است. به کارگیری FRP به عنوان تقویت کننده  های جاسازی شده در سازه جدید بوده و با این حال،بسیار کندتر از برنامه های دیگر پیش می رود. این به خاطر تعدادی از عوامل موجود مانند هزینه،دردسترس بودن،عملکرد ساختاری،عدم طراحی صحیح،و دوام آن در محیط های بسیار قلیایی مانند بتن بوده است. با این حال،تحقیقات زیادی در سراسر جهان انجام می شود و همچنان نگرانی های مختلفی از آن وجود دارد. این مقاله خلاصه ای از پژوهش را که در دانشگاه شفلید در طول دهه گذشته انجام شده است را ارائه می کند.

1-مقدمه:

برای بیش از یک قرن میله های فولادی به عنوان تقویت کننده ها در ساختارهای RC جهت جبران استحکام کششی کم به کار می رود. اگرچه فولاد به طور کلی تولید  و به طور مستقیم به کار گرفته می شود،آن به آسانی به صورت دوبعدی و سه بعدی برای استفاده در عناصر ساختاری  پیچیده تر واتصالات ساختاری بسیار مهم است. 

 


خرید و دانلود | 10,500 تومان
گزارش تخلف به پلیس سایت
مطالب مرتبط