» تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است .
بهینه سازی تنظمات علائم راهنمایی رانندگی ترافیک در شهرهای هوشمند فرزاد 1396/10/08 دسته بندی : فنی و مهندسی 2

چکیده فارسی

علائم راهنمایی و رانندگی نقش مهمی در شهرهای هوشمند، برای کاهش ترافیک و تراکم در مناطق شهری را بازی می کند. این مقاله یک چهارچوب بهینه سازی را برای حل و  فصل مشکل تنظیمات علائم ترافیکی بهینه را پیشنهاد می کند. مشکل در سطح بالا با تعیین تنظیمات سیگنال ترافیک برای به حداقل رساندن متوسط زمان سفر رانندگان است،

 

تعداد صفحات ترجمه : 41

سال انتشار : 2016

نام فارسی
بهینه سازی تنظمات علائم راهنمایی رانندگی ترافیک در شهرهای هوشمند

نام انگلیسی
Optimizing Traffic Signal Settings in Smart Cities

چکیده فارسی

علائم راهنمایی و رانندگی نقش مهمی در شهرهای هوشمند، برای کاهش ترافیک و تراکم در مناطق شهری را بازی می کند. این مقاله یک چهارچوب بهینه سازی را برای حل و  فصل مشکل تنظیمات علائم ترافیکی بهینه را پیشنهاد می کند. مشکل در سطح بالا با تعیین تنظیمات سیگنال ترافیک برای به حداقل رساندن متوسط زمان سفر رانندگان است،درحالی که هدف مشکل در سطح پایین تر، جهت دستیابی به تعادل شبکه با استفاده از تنظیمات محاسبه شده در سطح بالا می باشد. الگوریتم ژنتیک با ادغام شبیه سازی میکروسکوپی ترافیک با واگذاری ترافیک پویا DTAمشکل را در یک سطح پیچیده حل می کند. مطالعات موردی در یک شبکه ترافیک مصنوعی و یک زیرشبکه ترافیک در دنیای واقعی بوده که با بررسی اثربخشی مدل ارائه شده و روش حل مربوطه انجام شده است. استراتژی های اضافی برای گسترش مدل ارائه شده است و راه حل فرایند در یک منطقه بزرگتر با برنامه های کاربردی در شبکه ترافیک ارائه شده است.

چکیده لاتین

Traffic signals play a critical role in smart cities for mitigating traffic congestions and reducing the emission in metropolitan areas. This paper proposes a bi-level optimization framework to settle the optimal traffic signal setting problem. The upper-level problem determines the traffic signal settings to minimize the drivers’ average travel time, while the lower-level problem aims for achieving the network equilibrium using the settings calculated at the upper level. Genetic algorithm is employed with the integration of microscopic-traffic-simulation based dynamic traffic assignment (DTA) to decouple the complex bi-level problem into tractable single-level problems which are solved sequentially. Case studies on a synthetic traffic network and a real-world traffic subnetwork are conducted to examine the effectiveness of the proposed model and relevant solution methods. Additional strategies are provided for the extension of the proposed model and the acceleration solution process in large-area traffic network applications.


خرید و دانلود | 7,800 تومان
گزارش تخلف به پلیس سایت
مطالب مرتبط